HMS S3033

Na sklade • 1 variant40 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovDarček2,5 €99 % • 295 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovDarček2,3 €100 % • 1 452 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov3,49 €90 % • 1 330 recenziíĎalšie informácie
Do 2 týždňov • Viac variantovZdarma93 % • 20 377 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovDarček1,78 €2 neoverené recenzieĎalšie informácie
Info v obchode5 €8 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant3 €555 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov98 % • 2 016 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,6 €15 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovZdarma92 % • 187 149 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov7 €641 neoverených recenziíĎalšie informácie

Výška
20 cm

• nezaberá miesto v izbe,dá sa rýchlo odložiť ak zavadzia
  • , zakúpené v FGYM.SK

• Dobrý malý domáci stepper!
    • Dobrý je na rehabilitáciu členka.
    • Odporúčam!
    • Nemá
  • , zakúpené v eFitness.sk

Stepper má poškodený plast, nemôžem ho používať. Musím čakať mesiac resp. 1-2 týždne na vybavenie reklamácie. Takže super. Stojí doma a uvidím kedy sa im zaráči vyriešiť to. Som sklamaná. Chcela som ho používať a nie pozerať sa na neho.

Nosnosť
100 kg
Šírka
39 cm
Dĺžka
40.5 cm
Výška
20 cm

Stepper HMS S 3030 Twist se zaměřuje na posilování dolní části těla. Posiluje hlavně boky, stehna, oblast kolem pasu, svaly kyčle, stehna, lýtkové svaly a břišní svalstvo. Možnost nastavení obtížnosti u tohoto stepperu rozšiřuje pole jeho působnosti na nejen pokročilé, ale i na zkušenější cvičence zvyklé na určitou úroveň zátěže. Zařízení je doplněno o expandery, které nabízí kromě posilování dolní části těla, také posilování horní části těla. Při použití expandérů jsou posilovány zejména bicepsy, tricepsy a prsní svalstvo.

Pro vyšší úroveň cvičení je Stepper vybaven počítačem, který zaznamenává čas, kroky, počet kroků za minutu, množství spálených kalorií, ale také ucelený obraz všech těchto funkcí najednou (SCAN).Poměrně malý stroj o rozměrech 40,5 x 39 x 20 cm s 2 hydraulickými pažemi unese až 100 kg. Avšak jeho váha je pouhých 7 kg.
Stepper HMS S 3030 TWIST s lanky, bílo/zelený

Velmi solidně vyrobený stepper, s kterým díky pravidelnému cvičení můžete získat elegantní, štíhlé a pevné hýždě.Výhodou tohoto modelu je možnost nastavení odporu, a tím i stupeně obtížnosti. Pohodlné cvičení poskytují široké neklouzavé nášlapy.

Pravidelný trénink na stepperech urychlí spalování tuků na stehnech, bocích a kolem pasu. Trénink dále posiluje svaly kyčle, stehna (D quadriceps a biceps), svaly dolní končetiny, hýždě a břišní svaly. Cvičení na těchto strojích jsou vhodné pro ženy a muže všech věkových kategorií. Jde o efektivní a rychlé spalování tuků a zároveň posilování svalů a práci na zlepšení kondice.

Funkce:

Stroj k cvičení svalů nohou a hýždí
Nastavení odporu

výška: 20 cm

3zákazníci neodporúčajú produkt

• nezaberá miesto v izbe,dá sa rýchlo odložiť ak zavadzia
  • , zakúpené v FGYM.SK

• Dobrý malý domáci stepper!
    • Dobrý je na rehabilitáciu členka.
    • Odporúčam!
    • Nemá
  • , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Dobrá hodnota za peniaze, dostal som to, čo som očakával.
    • Obtiažnosť sa dá nastaviť podľa výšky kroku, ale nie inak.

Je to dobrý stroj, som s ním spokojný.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v Duvlan.sk

• ideálny na využitie doma, zaberá málinko miesta
  • , zakúpené v eFitness.sk

Spokojnosť, zhodné s opisom.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Dobrý stroj, dobre sa s ním trénuje
    • Nedali ste mi žiadne pokyny v angličtine.

Moje dievča bude mať vo februári 30. Myslím, že je v záujme nás všetkých, aby sme mali peknú tridsiatničku s pekným zadkom!

• , automaticky preložené z Compari.ro

Stroj mi prišiel dobre zabalený. Mám ho už mesiac a zatiaľ sa správa veľmi dobre.

• , automaticky preložené z Compari.ro

Zložitosť cvičení, ktoré možno vykonávať s týmto stepperom.

• je pevný a lahko použivatelny velká spokojnosť